Завантаження пластикових ємностей на транспорт.

Перед тим, як розпочати процес завантаження пластикової ємності на транспорт, необхідно переконатися, що ця ємність порожня.
Навантаження дрібних ємностей (невеликого розміру, обсягу та ваги) можна проводити вручну з дотриманням правил безпеки робочого персоналу. Завантаження великих ємностей необхідно проводити з використанням спеціального транспорту або вантажного обладнання (наприклад, крана).

Транспортування пластикових ємностей та їх подальше зберігання.

Для безпечного перевезення пластикових ємностей потрібно правильно підійти до вибору транспорту. Для цього необхідно враховувати параметри вантажу, габарити вантажної платформи (вантажного відділення), а також вантажопідйомність транспорту.
Завантаження та перевезення ємностей необхідно проводити в положенні ємності люком (кришкою) вгору. Саму ж ємність слід розташувати відповідно до її типу – горизонтально чи вертикально. Пластикову ємність необхідно міцно закріпити на платформі або у відсіку вантажного відділення тросами або ременями транспортування, щоб запобігти її пошкодженню в процесі перевезення через удари під час руху.
Перед використанням всі пластикові ємності рекомендується очистити і помити всередині за допомогою чистої води з антисептичними засобами. Також необхідно дотримуватись тип застосовуваних рідин з типом обраної ємності та її властивостями.
Категорично забороняється використання пластикових ємностей під тиском як створюваним усередині за допомогою насосів (нагнітання рідини для створення тиску всередині), так і створюваним через ефект вакууму у випадках специфіки використання рідини. Для уникнення створення вакууму необхідно встановлювати спеціальний клапан скидання тиску.
Діапазон температур експлуатації ємностей із пластику становить від -30 до +60 градусів. При зберіганні порожніх ємностей слід закривати кришку та патрубки, щоб уникнути попадання всередину сміття та бруду.

Монтаж пластикових ємностей на місці використання.

Монтаж та встановлення пластикових ємностей необхідно проводити виключно на рівній твердій поверхні. При цьому розміри поверхні для установки повинні бути не меншими за розміри ємності по довжині і ширині. Саме місце установки повинне виключати можливість зовнішнього фізичного пошкодження або ушкодження агресивними хімічними речовинами ємності.
Для підключення ємностей у систему експлуатації необхідно використовувати виключно гнучкі з'єднання, шланги та трубки, уникати зайвої напруги пластику в місцях з'єднання.

Особливості монтажу пластикових ємностей підземної експлуатації.

При необхідності встановлення та подальшої експлуатації ємності під землею необхідно використовувати відповідний тип самої ємності, так як звичайні ємності, призначені для використання на поверхні, не мають необхідної міцності та посилених ребер жорсткості.
Не можна встановлювати ємності під проїжджою частиною дороги на нестійких ґрунтах без додаткового посилення. Установка ємності проводиться на підготовлений рівний бетонний майданчик. У разі встановлення ємності в місці з високим рівнем ґрунтових вод, необхідно попередньо спорудити бетонну ізоляційну криницю.
Важливо! При порушеннях вимог до монтажу та етапів встановлення може статися деформація виробу та його пошкодження.

Забороняється:

Ставити зверху безпосередньо на ємність інші вантажі чи предмети
Використовувати пластикові ємності під тиском
Встановлювати чи монтувати ємності з порушеннями правил безпеки